10 produktov slovenskej prírodnej kozmetiky, ktoré stojí zato vyskúšať

10 produktov slovenskej prírodnej kozmetiky, ktoré stojí zato vyskúšať
 Ahoj! Ako blogerka, ktorá sa venuje čisto prírodnej kozmetike som za posledný rok vyskúšala nemalé množstvo produktov prevažne slovenských prírodných značiek ako Navia, Dulcia Natural, Tvoja kozmetika, Mylo, Musk, Modrá púpava a Soaphoria. Otestovala som, nafotila, spísala a tu je prehľad mojich naj produktov slovenskej prírodnej kozmetiky, ktorá dokazuje, že aj Slováci to s kozmetikou vedia.
slovenská prírodná kozmetika

1. Intenzívna pleťová kúra Modrá púpava je mojim produktom číslo 1. Dostala sa ku mne úplne náhodne, Zuzka z eshopu bio-way.sk mi ho poslala na testovanie a dodnes jej ďakujem. Značka Modrá púpava bola dovtedy menej známa, no jej výrobky som si obľúbila. Intenzívna pleťová kúra dokázala s mojou pleťou hotový zázrak – fakt, nepreháňam, prečítajte si recenziu.2. Prebudenie od Mylo mi jednoducho učarovalo. Doteraz si pamätám jeho ľahkú vôňu po nanesení na tvár a skvelú hydratáciu… Presne ako hovorí názov – ozajstné prebudenie.

3. Hydrolát damašská ruža Navia sa stal závislosťou. Jej dokonalá vôňa a účinky ma presvedčili natoľko, že som ju zaradila do svojho must have listu nadobro. Veď presvedčte sa sami… alebo si o nej prečítajte tu.

4. Levanduľová kvetinová voda Tvoja z biobeauty.sk sa mi osvedčila. Výrazná sladkastá vôňa, ktorá na začiatku vadila, mi začala chýbať, keď sa mi produkt minul. Levanduľovú tvojku som si obľúbila v horúcich letných mesiacoch, kedy som sa ňou vďaka rozprašovaču osviežovala neustále.

5. Kofeínový krém Dulcia bol môj prvý očný krém, teda ak nerátam zúfalé pokusy ako 15ročná s mamkinou kozmetikou. Zjemnil kruhy pod očami a pleť v okolí očí je vďaka nemu zdravšia a jemnejšia.

6. Odličovacia emulzia Dulcia, ktorá obsahuje ružovú vodu, nedráždi tvár a spoľahlivo odlíči makeup. Čo viac dodať?

7. Mangový celotelový krém Navia bola láska na prvý pohľad alebo skôr dotyk. Ľahká jemná konzistencia bez vône sa rozotierala skvele, hydratovala a v zime pleť chránila.

8. Mydlo Rozkvitnutá lúka Musk je ručne robený, vegánsky poklad, ktorý neodmysliteľne patrí k horúcemu kúpeľu a relaxu vo vani.

9. Masážna kocka Ponio je ako stvorená pre lenivcov ako ja, ktorým sa nechce po sprche krémovať. Nie je nič lepšie, ako dopriať si hydratáciu spojenú s voňavou masážou.
10. Telové suflé Soaphoria alebo moja levanduľová závislosť, s ktorou som sa prvý raz stretla v lete prostredníctvom eshopu konvalinka.sk. Sprvu som bola skeptická, vlastne už ani neviem prečo, ale tá vôňa ma presvedčila. O účinkoch nehovoriac… okrem hydratácie som objavila upokojujúce účinky na podráždenú pokožku.

Love// Daniela
find me on instagram:

@daniela_slavik

17 Comments
  1. Všakže! Včera som si to uvedomila a hneď o tom napísala. Milujem slovenské prírodné produkty 🙂 A súhlasím, masážna kocka je úžasná… aj priateľka ju miluje 🙂

  2. Najviac ma asi zaujala ta pletova kura od Modrej pupavy. Od nich chcem vyskusat aj ocny kremik, kedze ten od Dulcie ani od 100% pure mi s mojimi kruhami pod ocami neurobil absolutne nic 🙂

  3. Ďakujem, Pavli… si milá 🙂 ale aj od vás mám zopár obľúbených značiek 😉 napr. Manufaktura, ktorá má HCS je skvelá.

  4. Pred Vianocami otvorili v obchodnom centre kúsok stánok Soaphorie a vždy keď tade idem, tak si hovorím, že si musím niečo kúpiť, teraz aspoň viem na čo sa pozrieť. 🙂

  5. Na našom trhu je toho toľko, že by som musela žiť aspoň tri životy aby som to všetko vyskúšala. Každopádne odporúčam prihodiť si na zoznam aj Mydlo z farmy, ich uhľové nemá konkurenciu a takisto šampúchy od Ponia sú pre mňa must-have produktom. 😉

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *