Five-Minute Journal: Poďme byť vďační

5. januára 2017
Cez okno zahliadnem nesmelý východ slnka, izbou prechádza chlad a moja milovaná už len letmo spí.. pobozká ma, vstane a cvičí. Miesto toho, aby som sa k nej pripojila si beriem do rúk Five-Minute Journal a zopár minút sa venujem sebe… Prečítam si citát na dnešný deň, zamýšľam sa nad jeho pravdou, ďakujem za všetko to úžasné, čo robí môj život jedinečný a uvedomujem si, že mám neuveriteľné šťastie… Každé ráno.
Už týždeň je Five-Minute Journal súčasťou mojej rannej a večernej rutiny, pomáha mi zrekapitulovať si deň, určiť ciele, myslieť pozitívne a každý deň si uvedomiť, že šťastie sa skladá z malých kúskov…
gratitude five minute journal
Je vďačnosť takisto súčasťou vášho dňa?

S láskou
Daniela

You Might Also Like

8 komentárov

 • Reply Veronika Tomášková 5. januára 2017 at 20:21

  To vypadá super. Mělo by to dělat více lidí. Já se teda motivuju každé ráno, než vstanu z postele, rekapituluji každý večer, než usnu. Ale proč si nepomoci knížkou. 🙂

 • Reply Saja Frey 5. januára 2017 at 23:18

  Je to skvelý nápad, ale ako sa poznám, nezapisovala by som si do neho pravidelne

  Giveaway o balík produktov v hodnote 100€

 • Reply Thuy Phamova 6. januára 2017 at 13:05

  Skvely clanek, letos jsem si koupila krasny notebook kde si budu zapisovat momentky, tak snad mi to vydrzi po cely rok:)
  Rada bych te pozvala na svoji giveaway tu: -GIVEAWAY-
  Budu rada kdyz se pripojis:)

  Bridge of Memories

 • Reply Dena S 6. januára 2017 at 13:13

  vďačnosť je pre mňa dôležitá, myslím na ňu pred spaním, a ďakujem za veci/momenty, ktoré sa mi v ten deň udiali 🙂

 • Reply Bobiknannie 6. januára 2017 at 22:33

  Po tomto zápisníku túžim už veľmi dlho. Myslím si, že je to skvelý nápad. Je potrebné sa občas počas dňa zastaviť a uvedomiť si za čo sme vďační a z čoho sa môžeme tešiť. Najlepšie je vedieť sa tešiť aj z maličkostí. Tie mi vždy vyčarujú najväčší úsmev na tvári.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

 • Reply Janka Bianka 8. januára 2017 at 12:57

  Skvelá vecička, no ja si zvyknem robiť rekapituláciu, ale asi nie úplne každý deň. Snažím sa byť pozitívna, inšpirovať ľudí, veľa sa usmievať a pozerať sa aj na tie zlé veci v živote s nadhľadom.

 • Reply Ali Cajazpalaca 9. januára 2017 at 17:48

  Výborný nápad ale keďže so zapisovanim a perom mám momentálne dosť problém (synator mi ho vždy vyťahuje z rúk a robí si zápisky vlastné) tak každý večer pri uspavani malého ďakujem za všetko čo mám, za další krásny deň a za zdravie. Ráno kým sa zas spoločne prebudzame vsetci traja sa tulkame a užívame si tú chvíľu. A hneď je deň krajší.
  Nech máš každé ráno a večer dôvod na radosť z maličkosti ktoré robia tvoj život krasny

 • Reply Radka Z. 18. apríla 2017 at 14:56

  Five minute journal nemám, ale inspirovala jsi mě k zapisování si věcí, za které jsem ve svém životě vděčná. Zatím to nedělám každý den, ale několikrát do týdne už to je. Člověku je hned líp, když si uvědomí, co všechno má, jaké lidi má kolem sebe a jaké má neskutečné štěstí už jen na to, v jaké zemi žije, že může chodit do školy, že má ráno teplý čaj a sprchu a podobně. Je toho spousta, za co být vděční, i když to přehlížíme jako samozřejmosti.

 • Komentáre

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.