Nasleduj svoje sny

28. januára 2016
chyby v blogovani
Nie, nie je to len otrepané klišé… Dnes som si uvedomila ešte hlbší význam tejto vety. A aj to, že vždy keď zídem z cesty, život mi dá lekciu. A vôbec to nie je ľahké. 
 


 
Ako som písala v predošlom príspevku, nedala som si žiadne novoročné predsavzatie. Teda možno by tu jedno bolo. V silnej slabej chvíľke som sa zaprisahala, že tento rok to bude inak. A tým myslím, že prestanem robiť veci, ktoré jednoducho nie sú pre mňa. Chcem venovať čas a energiu tomu, čo beriem ozaj vážne a robím rada. 
 
Robte to, čo vás napĺňa
Ja viem, v dnešnej uponáhľanej dobe to nie je vôbec jednoduché zladiť si všetko tak, aby vám ostala chvíľka pre seba. Aj ja sa to stále učím. Nechcem byť typ človeka, čo nestíha a nič si nevychutná… taký, čo zabúda žiť. Učím sa robiť to, čo ma napĺňa a robiť to každý deň. 
 
Nič nie je nemožné
Milujem písanie a (aj preto) vznikol tento blog. Ako malá som okrem lekárky či herečky, chcela byť aj spisovateľka. Táto vášeň ma držala celkom dlho. Žiaľ na pár rokov ju zatienilo niečo iné. Vtedy sa mi všetci smiali… Vlastne dnes tomu nie je inak. A hoci sa na všetko pozerám inak, stále verím, že tá moja kniha je/bude ozaj dobrá. 
 
 
source: pinterest.com
 
A aké nereálne sny máte vy? 
 

You Might Also Like

1 komentár

  • Reply Laurey 15. apríla 2018 at 10:28

    Aj ja veľmi rada píšem a plním si sny. Aj ja som vždy túžila napísať slávnu knihu, tak dúfam, že sa mi to podarí. A jedným z tých (ne)reálnych snov je – byť úspešnou bloggerkou. Veľký sen ale…ja verím, že to dokážem. Tvoj blog sa mi veľmi páči a cítiť, že tvoje články sú písané zo srdca 🙂

    Veľa šťastia pri plnení ďalších snov 🙂

    https://laureysworldkitchen.blogspot.sk

  • Komentáre

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.