Greenbeauty: Mangový celotelový krém Navia

mangovy krem bionatural navia

Ahoj! Dnes by som vám chcela predstaviť Mangový celotelový krém od slovenskej značky Navia, ktorý som len nedávno objavila. Mango sa mi spája s letom, ale tento krémik je ako šitý na zimu.
V zložení nájdeme mangové maslo, ktoré pokožku upokojuje, pôsobí proti svrbeniu a dokonca vyhladzuje drobné vráskyjojobový olej, ktorý takisto pomáha pleť regenerovať a navyše má antibakteriálne účinky a olej z marhuľových jadier vhodný predovšetkým na ekzematickú pleť.

Konzistencia krému je príjemná a pripomína šľahané maslo. Neuveriteľne ľahulinko sa rozotiera, pokožku rozmaznáva, regeneruje a zanecháva nádherne hladkú. Používala som ho na najsuchšie miesta na tele, na tvár pri nižších teplotách a sem tam po holení na podráždené miesta. A hoci stačí úplne málé množstvo krému, ktoré sa po nanesení rýchlo vstrebe, predsa len je objem primalý. 60 ml na celotelový krém mi pripadá málo, aj keď som si ho šetrila.

Výhody:
– prírodný produkt
– vhodný na celé telo
– vhodný na ekzematickú, suchú a podráždenú pleť
– hydratačné, upokojujúce, regeneračné účinky
– ľahká konzistencia
– vegánske zloženie

Nevýhody:
– vyššia cena a malý objem
– rýchla spotreba

navia mangový krém

navia mangovy krem

Odporúčanie: Odporúčam najmä slečnám s podráždenou a veľmi suchou pleťou, avšak ako celotelový krém vydrží veľmi krátko. 
*ďakujem eshopu bionatural.sk za poskytnutie produktu v rámci spolupráce

Ako sa staráte o svoju pleť v zime? 
S láskou
Daniela
9 Comments
  1. Ja mám pleť mastnú, ale moja sestra sa trápi práve so suchou pokožkou, i sa dosť šúpe. Píšeš slečnám, platí to aj pre už trochu staršie slečny? 🙂

  2. Mě přišel krém suprový, ale co mě docela zklamalo, tak absence mangové vůně. Doufala jsem podle názvu, že to bude něco roztomile ovocného… A ono prd 🙂 Na suchou pleť je to ale skvělý kousek a souhlasím, že obzvlášť na zimu je to trefa do černého.
    Bebe

  3. Presne tak, ale koniec koncov je to z mangovýh jadier a nie z mangovej dužiny, takže chápem. Ale na zimu je to skvelá voľba, presne ako píšeš.

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *