Jún vo fotografiách

3. júla 2017
pivonky jún

Vonku je teplo, ale aj napriek tomu mám vedľa seba jazmínový čaj a chystám sa vám vyrozprávať a ukázať, čo všetko som v júni zažila. Bol to šialený mesiac plný úspechov, stretnutí, nových priateľstiev, ponúk a príležitostí. Ale pekne od začiatku.

2. júna sme sa s milovanou boli pozvané na galavečer Bloger roka. Do Refinery galery som prišla so zmiešanými pocitmi a očakávaním, že spoznám zopár slovenských blogeriek, ktoré sledujem. Môj blog sa umiestnil na 2. mieste v kategórii Život, umenie a kultúra, celý večer som strávila v spoločnosti Kristíny Farkašovej, spoznala som úžasných ľudí a blogerov. Ešte v ten večer sme sa s Peťom z Kompótu dohodli, že moja Láska je láska sa bude predávať aj uňho. Jupíííí…

Píšem lepšie, ako hovorím

O týždeň neskôr som mala štátnice. Dva roky na VŠMU, ktoré sa mi zdali ako nekonečno, skončili až priveľmi rýchlo. Našťastie úspešne, hoci po vytiahnutí otázok som myslela na opak. Znova sa potvrdilo to, že píšem lepšie, ako hovorím…

Jún som uzavrela krstom knihy Láska je láska, návštevou Mačkafé (konečne), po troch rokoch života v Bratislave som konečne vyšla hore na hrad a večer „oslávila“ narodeniny s mojou milovanou, najlepšou kamarátkou a jej milým a následne aj so spolužiačkou v už tak trochu obľúbenom Balans bistre (konečne miesto, kde si vegáni môžu dať, čo chcú).

Z júna mi ostali len spomienky, jazmínový čaj na stránkach knihy a tieto fotografie.

Čo ste v júni zažili vy? 

S láskou

@daniela_slavik

bloger roka život kultúra umenie

pes

bratislava

u-dobrozruta

pivonky

pivonky

laska je laska kniha

balans bistro

vegan balans bistro

balans bistro

vegan balans bistro

vegan balans bistro

ň vegan balans bistro

balans bistro

vegan balans bistro

vegan

You Might Also Like

4 komentáre

 • Reply Lucia 3. júla 2017 at 14:20

  Krásne fotky ako vždy :), inak gratulujem k štátniciam aj k blogerovi :), ja som na Všmu strávila 5 rokov a tiež mi to prešlo neskutočne, ale neskutočne rýchlo :).
  LIFE IN PICTURES BY LU

  • Reply Flung out of space 3. júla 2017 at 16:13

   Vďaka 🙂 Všááák, teraz mám aj ja ten pocit.
   PS: Gratulujem k blogerovi takisto 🙂

 • Reply Lucie 4. júla 2017 at 9:25

  Moc krásné fotky! 🙂

 • Reply MICHAELA 5. júla 2017 at 22:55

  Dodatečně gratuluji k blogerce roku! <3

 • Komentáre

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.