Flung out of space

dievča s čerešňouAhoj & vitaj na blogu,

som Daniela a tvorím…

Flung out of space je môj osobný priestor pre všetky myšlienky a názory, ktoré sú tak trochu mimo (tento) vesmír. Vznikol začiatkom roku 2016 s
jediným zámerom – zlepšiť sa v písaní. 
Účel splnil, no do blogovania a fotografovania som sa tak zaľúbila, že sa tomu venujem dodnes.

O čom píšem? 

Minimalizmus, prírodná kozmetika a život vo všetkých jeho farbách sú témami, ktorým sa na blogu venujem najviac. Riadim sa heslom – menej je viac. Menej vecí a viac zážitkov, viac smiechu, radosti a lásky. O minimalizme a potrebe nebyť obklopená vecami, nachádzaní šťastia v drobnostiach, ktoré vytvárajú jeho mozaiku, píšem rada. 
Prostredníctvom svojho blogu sa delím takisto aj o tipy ako viesť udržateľný život, nachádzam a testujem prírodné kozmetické produkty a delím sa o skúsenosti so zero waste. 

Rok bez nákupov

Výzva, ktorá zmenila môj pohľad na módu. Spontánny nápad rok nenakupovať nič na oblečenie, doplnky a obuv zaujala nielen vás, ale aj médiá. Prečítajte si o tom, ako mi pomohla nájsť svoj štýl alebo aké bolo rok si nekúpiť nič na oblečenie

dievča s čerešňou

2x v TOP 3 Blogera roka v kategórii Life

Prvý raz vďaka hlasom fanúšikom, druhýkrát zas vďaka Mirke Partlovej a divokej karte. Toto ocenenie je veľmi motivujúce, keďže kategória Life je jedna z najsilnejších v tejto súťaži. Odborná porota však vidí môj blog v najlepšej trojke… Opäť. Ďakujem. 

Flung out of space + 1

Mojou snahou je neustále sa zlepšovať v písaní a fotografovaní. Za pomoc s textami vďačím (častokrát nekompromisnej) Deniske, ktorej očami a klávesnicou prejde každý článok a väčšina fotografií predtým, ako ich vidíte.