Lovin´ lately: Rosé

Lovin´ lately: Rosé
Krásny deň! Rosé, vôňa ruží a farba rosegold je mojou (momentálnou) závislosťou. Dnes som pre vás vybrala 4 zdanlivo nesúvisiace veci, ktoré spája rosé.
Fentimans Rose lemonade som si zamilovala na prvé ochutnanie. Jej trpko-sladká chuť s vôňou ruží mi robila spoločnosť celý víkend.
Sójová sviečka Quirky sense Ruža a jazmín* je spojením nádherného minimalistického dizajnu s omamnou vôňou. Ruža a jazmín je veľmi jemná, svieža a nevtieravá kombinácia, ktorá dokáže nádherne prevoňať izbu aj keď práve nehorí. Sviečku mám na stole a veľakrát ma jej vôňa pošteklí v nose a príjemne naladí. A navyše je prírodná, sójová, obsahuje len prírodné silice a organický drevený knôt . Láska na prvý pohľad, teda ovoňanie.
Huawei P9 lite rose nahradil môj starý Samsung, ktorý po jednej emocionálnejšej hádke skončil na zemi pomerne rozbitý. Na tomto novom mobile som si obľúbila jeho minimalistický funkčný dizajn, farbu a fotoaparát (ten úplne najviac).
Posledným obľúbencom je ružová voda Navia, ktorú vám predstavovať asi nemusím, už som o nej básnila v recenzii. Jej vôňa a účinky sú skvelé… škoda len, že balenie je taká malinké.

 

Čo ste si v poslednom čase obľúbili vy? Aké vône, farby milujete? 

Love// Daniela
find me on instagram:

@daniela_slavik

lovin lately

*PR samples/Gifted Items from quirkysense.sk
11 Comments
  1. Opět krásný článek a fotečky, radost pohledět 🙂 asi se budu také opakovat, ale Navii miluji. Vyzkoušela jsem jejich super mastné našlehané krémy a je to asi jediná kosmetika, u které se těším, až ji vypotřebuji, abych si mohla objednat novou 😀
    All my cosmetics

  2. momentálen si ulietavám na bledučko modrej, ale táto ružová je hot to je fakt 🙂

  3. Skvelo si všetko spojila! Tú vodu vidím po prvýkrát a hneď ma zaujala 🙂 Táto farba sa mi veľmi páči a aj kvôli tomu som si asi vybrala telefón v rose gold. Síce nie je tak ružový ako tvoj, ale je to taká zmes a som s ním úplne spokojná 🙂
    my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *