Október vo fotografiách

31. októbra 2017
šálka čaju s dámskym rúžom

Jeseň je v plnom prúde, zožltnuté listy si robia z trávy manželské postele a ladnými pohybmi do nich padajú. Zopár z nich sa mi podarilo zachytiť na fotkách, zvyšné len obdivujem počas prechádzok parkom. Október však v sebe skrýval omnoho viac, ako len jesenné scenérie, ktoré tak úspešne zbierajú lajky na sociálnych sieťach.

listy kvapky krasny detail

detail jesennej trávy s kvapkami dažďa

jesenné listy

detail jesennej trávy

trojlistok s kvapkami dazda

výhľad z neusiedler am see

Na začiatku mesiaca som sa stala (opäť na chvíľku) študentkou. Tentokrát praktickou a v IT learning som sa učila online marketing. Popri tom som pomáhala rozbiehať Instagram jednej z mojich obľúbených prírodných značiek. Spolupráca s Modrou púpavou bola zaujímavá. Výsledky mojej práce ste mohli vidieť na ich Fb, v Sashe newsletteri alebo na Instagrame.

Čajíčkovala som doma. Čajíčkovala som v obľúbenej kaviarni a znovu objavila čaro čítania si medzi ľuďmi. A aby som nezabudla, už nie som posledný človek na svete, ktorý nečítal Ferrante. S Geniálnou priateľkou som strávila krásne chvíle…

jazminovy caj salka caju

šálka čaju a dievca

detail kvetov a knih

šálka čaju na okne

meghan daum šálka čaju a ferrante

Október som premenovala na jesenný apríl. Babie leto vystriedalo počasie so štítkom „koniec sveta“, takže som vymenila ľahké prehozy za teplejší kabát a šatku za obľúbený sivý šál.

Objavila som čaro YouTubu. Okrem kanálu Tedx, ktorého sledovanie som opäť zaradila do každotýždňovej (kiežby každodennej) rutiny, som si obľúbila aj handmade videá. Tieto šikovné žienky vedia premeniť nudné vešiačiky,  úchytky na skrinkách, či upcyklovať staré oblečenie, čo sa mi momentálne hodí.

A veľa som fotila. Detaily prírody, výhľady, domáce idylky a rôzne iné krásy medzi, ktoré patria aj bratislavské západy slnka. Ružovo-modré nebo ma asi nikdy neomrzí.

bratislavská obloha

obloha sky

A aký október ste mali vy? Napíšte mi do komentára, čo všetko ste zažili.

PS: Ak sa vám moje články páčia, poteším sa zdieľaniu alebo lajku na mojej Facebook stránke, či Instagrame.

s láskou

daniela_slavik

You Might Also Like

4 komentáre

 • Reply Gabriela 1. novembra 2017 at 19:15

  Tvoje fotky sú nádherné a vždy také detailné. Kiežby som dokázala s fotoaparátom narábať tak ako ty! Zdá sa, že si mala krásny október. Blahoželám ti k tvojim spoluprácam a ostatným projektom, do ktorých si sa pustila. 🙂

 • Reply Karol Benková 2. novembra 2017 at 21:01

  Nádherné fotky, kéž by se mi takové záběry někdy taky povedly!

 • Reply Gabrielle Crystal RoseBonniee 2. novembra 2017 at 22:54

  Krásny random, milujem tvoje fotografie ♥

 • Reply Casion 3. novembra 2017 at 18:13

  Krásne fotky, veľmi sa mi páčia ako tie vonku z prírody, tak aj tie knižné s čajíčkom 🙂

 • Komentáre

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.