Summer essentials

22. júna 2016
Ahoj! Prvý letný deň je za nami, skúškové sa končí a prázdniny blížia, do šatníka pribúdajú svetlé farby, a tak som sa vám v tento letný deň rozhodla ukázať svoje summer essentials

Hoci milujem čiernu, čo všetci už dávno viete, v lete dávam prednosť svetlým farbám. Rada nosím staroružovú, bielu, nude a najnovšie mi do šatníka pribudla aj baby modrá, s ktorou to bola láska na prvý pohľad… a hodí sa mi ku všetkému. Takmer.
K môjmu letu neodmysliteľne patria aj voľné šaty, ktorých mám hneď niekoľko, overaly, tuniky v kombinácii s ľahkými kraťasmi či sukňami.
Leto je pre mňa aj obdobie balerínok. Kedysi som bola majiteľkou viac ako 20 párov, dnes je to o trošku menej, ale aj tak si sem tam nejaké tie dokúpim.
Tiež sa vám stáva, že si nejaké balerínky vyhliadnete, kúpite a potom sa ich bojíte obuť, aby nestratili svoju dokonalosť?

*do mesta*
summer essentials fashion
Modrý overal – Esprit, Čierne balerínky – New look, Biele šaty – Vero moda, Kabelka – Esprit, Staroružová tunika – Broadway, Biele kraťasy – New look.
More, piesok, slnko vo vlasoch, letmý vánok blúdiaci po pláži… dokonalý pocit.
Tento rok sa síce k moru nechystám, ale kúpanie, opaľovanie a relax pri vode si aj tak vychutnám.
Ak plavky, tak jedine celé… a tieto ma očarili na prvý pohľad. K ďalším must have pri kúpaní a opaľovaní sú aj okuliare a predovšetkým opaľovací krém. Na toto leto som zvolila jednu zo svojich obľúbených cruelty free a prírodných značiek.

 *na pláž*
summer essentials fashion
 
Plavky – Esprit, Okuliare – Mango, Ruksak – Forever 21,
Sandály – New look, Opaľovací krém – Lavera.
A aké sú vaše summer essentials? Kam sa chystáte na prázdniny?
S láskou
Daniela
 

You Might Also Like

Nik nekomentoval

Komentáre