Winter essentials from Zaful

Ahoj! Pamätáte sa, ako som pred vyše mesiacom písala o outfitoch, ktoré v zime jednoducho milujem? Že k zime neodmysliteľne patrí hrubý šál? Tak tento rok k môjmu obľúbenému čiernemu zo Zary pribudol sivý a nie sám… Spoločne s čiernym ruksakom so zlatými detailami a menšou čiernou kabelkou, ktorá patrí mojej milovanej (ale je v podstate spoločná 😉
Všetky tri veci pochádzajú z eshopu Zaful, s ktorým som nadviazala spoluprácu. 
Čierny ruksak so zlatými detailami je naozaj krásny, nie je veľký, zmestí sa doň akurát tablet, kniha, poprípade fotoaparát a drobnosti. Čo sa týka kvality, neočakávala som, že vydrží večnosť, ale zatiaľ ma milo prekvapuje (dokonca zlaté detaily sú stále zlaté a to ho nosím už pár týždňov). 
Sivý šál je na dotyk hebký, jemný a hrejivý. Vcelku som si ho obľúbila a striedam ho s čiernym. Škoda len, že necháva na kabáte drobné sivé „chĺpky“.
Čiernu kabelku si vybrala a nosí priateľka. Zamilovala si ju, zmestí sa jej do nej všetko, čo potrebuje. Je jednoduchá a pekná, no všimla som si, že komplikovanejšie otváranie robí problém a takisto zlaté detaily strácajú farbu a menia sa na medeno-hrdzavú. 
Odporúčanie: Ide o moju prvú skúsenosť so Zaful, s ktorou som pomerne spokojná. V prípade objednávky, však musíte rátať s minimálne mesačným dodaním a takisto aj nepríjemnosťou, ktorá vás čaká po rozbalení – veci neuveriteľne smrdia (ide o taký čiňakovský pach), ktorý však vypraním (v prípade šálu) a nosením (v prípade kabelky a ruksaku) zmizne.

*ďakujem eshopu zaful.com za produkty v rámci spolupráce
Máte skúsenosti s objednávkami so Zaful? Alebo nakupujete inde, či dávate prednosť kamenným predajniam?
S láskou
Daniela
10 Comments
  1. Zaful poznam a nakupujem odtial velmi rada, len poslednu dobu som pri veciach na oblecenie nejak stale mimo moju velkost. Inak ta kabelka je super 🙂

  2. Presne z tohto dôvodu nekupujem z takých stránok oblečenie 😀 buď netrafím veľkosť alebo mi nesedí…

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *