Greenbeauty: Prírodný deodorant cukrová pivonka Ponio

24. júna 2016
prirodny-deodorant-cukrova-pivonka-ponio
Hlásim sa zo slnkom zaliatych Košíc, kde je počasie hodné Egypta… takže som mala možnosť vyskúšať prírodný deodorant od slovenskej značky Ponio v ozajstných horúčavách.
Pred pár týždňami som nadviazala spoluprácu s eshopom krasnakazdyden.cz a vybrala som si na zrecenzovanie práve tento deodorant Cukrová pivonka Ponio a balzám Nohy bosé Mylo, na ktorého recenziu sa môžete tešiť už čoskoro.
Prírodný deodorant mi v zbierke mojej kozmetiky chýbal, vyskúšala som ich zopár od Alverde, ale ani jeden mi nesadol a keď sa mi naskytla možnosť otestovať tento, neváhala som.
Balenie produktu je roztomilé, ružové, vyrobené z recyklovaného papiera a manipulácia s ním je ľahká (predovšetkým vtedy, ak si prečítate návod). Deodorant sa ľahko vysúva a zasúva sa poklopaním o tvrdý povrch (nie dlaňou ako som to prvý raz skúšala ja). Vôňa je jemná, prírodná kvetinková a svieža.
Čo sa týka zloženia, ide o vegánsky produkt bez farbív, konzervantov a syntetických vôní.
 
Zloženie: Sodium bicarbonate, Cocos nucifera oil, helianthus annus seed oil, hydrogenated cetyl olive oil esters (e), kaolin , olea europaea fruit oil and hydrogenated vegetable oil (e), helianthus annus wax (e), talcum, citrus grandis peel oil, cananga odorata flower oil, citrus aurantium dulcis peel oil, eugenia caryophyllus leaf oil, Stará benzoin gum, rosmarinus officinalis leaf extract , limonele*, linalool*, eugenol*, benzyl benzoate*, citral*, benzyl alcohol*, iso-eugenol*, benzyl silycilate*, farnesol*, geraniol*, (e) ecocert* vyskytujúci sa v prírodných siliciach.
Manipulácia s deodorantom je veľmi jednoduchá, nenecháva na oblečení  žiadne biele stopy a ani iné škvrny. A ozaj funguje! Aj v skoro 40°C perfektne zabránil nepríjemnému pachu, čo ma veľmi milo prekvapilo. Jeho výber neľutujem a určite vyskúšam aj iné vône. Tento deodorant nájdete v eshope krasnakazdyden.cz za 7,10 eur (75g).
Skúšali ste už tento deodorant? 
S láskou
Daniela

You Might Also Like

Nik nekomentoval

Komentáre

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.