Greenbeauty: Sprej na obnovu aury od Therapie

4. mája 2018
sprej v kvetinach

Sprej na obnovu aury? Čo? Taká bola moja prvá reakcia, keď som si prechádzala ponuku e-shopu Beauty secret. Keď som ho zbadala, povedala som si, že ho musím skúsiť. Značku Therapie som predtým nepoznala, no zistila som, že jej zakladateľkou je uznávaná aromaterapeutička Michelle Roques O´Neil. Už viac ako 30 rokov sa venuje aromaterapii a spiritualite. Kým založila vlastnú značku, spolupracovala s viacerými parfumérmi a dokonca bola označená za jednu z top 10 aromaterapeutiek vo Vogue.

sprej v kvetinkách

Therapie: Viac žiť a menej stresovať

Filozofia značky Therapie je založená na myšlienke života v rovnováhe. V hektickom svete stresu sa Michelle O´Neil snaží prostredníctvom produktov vrátiť ľuďom balans, odpútať sa od problémov, nájsť rovnováhu, oddýchnuť si alebo zbaviť sa negatívnej energie. V ponuke nájdeme produkty ako sprej na obnovu aury, ktorý je energizovaný metódou Reiki, spreje do vlasov, šampóny, himalájsku soľ do kúpeľa ale aj pleťovú, či telovú kozmetiku.

Každodenný rituál

Únava, vyčerpanie, prepracovanosť, negatívne myšlienky alebo po náročnom dni… s týmto si vie sprej poradiť. Ako je uvedené na obale – voňavá hmla umocní emocionálnu silu a pomáha nám vyrovnať sa so vzostupmi a pádmi, ktoré sú súčasťou života.

So sprejom na obnovu aury som si vytvorila zvláštny rituál. Ráno po prebudení a večer pred spaním si ho streknem na tvár, niekoľkokrát sa snažím zhlboka nadýchnuť a upokojiť sa. Vôňa vo mne vzbudzuje príjemné pocity, s ktorými prichádza pokoj. Pred aj po náročnom dni sa snažím práve v tú chvíľu nemyslieť na nič a vypustiť negatívne myšlienky.

Sprej je energizovaný formou Reiki (to znamená, že energiou nabitá esencia by mala čistiť a obnovovať našu auru). Stačí jedno streknutie na tvár, zhlboka sa párkrát nadýchnuť, upokojiť myseľ a vnímať vôňu.

Aura s vôňou ruží

Sprej má jemnú kvetinovú vôňu. V zložení nájdeme výťažky z organickej ruže, bielej šalvie, divej ruže, tropickej bazalky, citrónu, rozmarínu s mätovým olejom a kryštalické esencie ruženínu a ametystu. Netradičné, no veľmi príjemné.  Má upokojujúce účinky aj pre pleť, ktorú dokáže jemne hydratovať a aj oživiť.

Výhody:

 • prírodný produkt
 • jemná kvetinová vôňa
 • upokojuje a hydratuje
 • vegánske zloženie
 • energizované formou Reiki

Nevýhody:

 • cena, ktorá však zodpovedá kvalite

sprej v kvetinách

Sprej na auru od Therapie je veľmi zaujímavým produktom, ktorý odporúčam snáď každej z nás. Všetky žijeme vo víre a na chvíľky pokoja nemáme čas. Ale je dôležité nájsť si chvíľu pre seba, upokojiť myseľ a jednoducho sa zastaviť.

Skúšali ste niečo podobné? 

Ak nie, môžete mi do komentára napísať zopár tipov, ktoré pomáhajú prežiť hektické dni vám. 

s láskou

@danielaslavik

You Might Also Like

2 komentáre

 • Reply Áďa 3. júna 2018 at 9:49

  To vypadá skvěle! A mimochodem, máš úplně úžasný design blogu!! 😀

  • Reply Flung out of space 3. júna 2018 at 10:08

   Ďakujem 🙂

  Komentáre

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.