Júl vo fotografiách

1. augusta 2017
macacie-oko

Ani som sa nenazdala a už opäť sedím za notebookom a spisujem pre vás ďalší fotočlánok. Tiež máte pocit, že čas tak neúprosne beží a (okrem soboty) nestíhate registrovať ako?  Júl pre mňa znamenal nové šance, nové príležitosti, nové projekty, ale aj veľa stresu…

Na promóciách v SND som sľúbila, že budem tvoriť a svoj sľub hodlám dodržať 🙂 Na workshope v Chef Parade spoznala zopár blogeriek, naučila sa robiť vegánske sushi, ktoré mi nechutilo, takže to bola jednorázovka a utvrdila som sa v domnení, že som lepšia fotografka ako kuchárka. Zlepšila som sa v behu, svoju trasu pri Dunaji o čosi predĺžila a našla som si nové miesto na meditáciu. Stres som vyskúšala (a stále skúšam) balansovať oddychom, prechádzkami v parku, čítaním a fotografovaním… a keďže môj Instagram zaujal Bonami, pripravila som pre nich zopár postov a fotiek nielen na Instagram, ale aj do magazínu.

S júlom sa spája aj jedno dôležité rozhodnutie, o ktorom zatiaľ nebudem písať… viac sa dozviete už čoskoro. A čo vy, aký ste mali júl?

love

daniela_slavik

jul-vo-fotogrfiach jul-vo-fotografiach

jul-vo-fotografiach jul-vo-fotografiach-chef-parade chef-parade-jul-vo-fotografiachruze-jul-vo-fotografiach duha-jul-flung-out-of-space

letne-hygge vegan balans bistro

jul-vo-fotografiach bonami-ju-vo-fotografiach

fomo nic-relax-umenie-ticha

 

You Might Also Like

5 komentárov

 • Reply Alžbetka 1. augusta 2017 at 23:18

  Tie tvoje krásne fotky, Danielka. ♥ Tá prvá mi neskutočne učarovala. Možno sa raz inšpirujem, ale určite poviem i kým…. Čo sa týka tohto mesiaca, utiekol ako voda a tiež ten čas vnímam podobne ako ty. Učím sa prežívať každú chvíľku naplno, ale nie vždy to ide a občas mám pocit, že by som mala so svojím životom robiť niečo viac, než len sedieť pred seriálmi alebo doma. V poslednej dobe mám taký problém, že by som toho toľko chcela… len sa k tomu neviem dokopať. Ale to už som odbočila. Opäť skvelý článok, ako inak. A teším sa na ďalšie oznámenie v mojom emaili. :))

 • Reply Flung out of space 2. augusta 2017 at 9:50

  Pokojne sa inšpiruj… mňa inšpirovala fotografka Ezgi Polat, ktorá podobný self-portrait postla na Instagram pred pár dňami, takže ak sa bude táto krása šíriť ďalej, som za 🙂 Držím palce, nech všetko stihneš, ale nezabúdaj žiť…

 • Reply Gabux 2. augusta 2017 at 20:15

  Nejvíce se mi líbí ty fotky různých zákoutí. Nevím proč, ale mám pro ně prostě slabost O:)
  Jinak upřímně řečeno – veganské sushi? Jen to slyším a stoupají mi chloupky na rukou! Moje milované, dokonalé sushi s rybičkami a dalšími potvůrkami si neumím představit jinak, než jaké má být.
  Červenec mi utekl jak voda. Kosovo, Albánie, zábava u babičky, práce na zahradě u babičky, návštěva zoo a pár deštivých dnů. Vlastně jsem stihla jen mrknout a už je tu srpen! 🙂

  • Reply Flung out of space 2. augusta 2017 at 20:47

   Gabux, keď ja som vegánka 😉 ale fakt mi nechutilo… A ako vidím, aj ty si si toho dosť užila.

 • Reply Radka 2. augusta 2017 at 21:42

  Jsem stále víc zvědavá na tvůj nový projekt, o kterém stále úspěšně mlžíš 🙂 Měla jsi plodný měsíc a věřím, že v tomto duchu budeš pokračovat.

 • Komentáre

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.