Október vo fotografiách

31. októbra 2017
šálka čaju s dámskym rúžom

Jeseň je v plnom prúde, zožltnuté listy si robia z trávy manželské postele a ladnými pohybmi do nich padajú. Zopár z nich sa mi podarilo zachytiť na fotkách, zvyšné len obdivujem počas prechádzok parkom. Október však v sebe skrýval omnoho viac, ako len jesenné scenérie, ktoré tak úspešne zbierajú lajky na sociálnych sieťach.

listy kvapky krasny detail

detail jesennej trávy s kvapkami dažďa

jesenné listy

detail jesennej trávy

trojlistok s kvapkami dazda

výhľad z neusiedler am see

Na začiatku mesiaca som sa stala (opäť na chvíľku) študentkou. Tentokrát praktickou a v IT learning som sa učila online marketing. Popri tom som pomáhala rozbiehať Instagram jednej z mojich obľúbených prírodných značiek. Spolupráca s Modrou púpavou bola zaujímavá. Výsledky mojej práce ste mohli vidieť na ich Fb, v Sashe newsletteri alebo na Instagrame.

Čajíčkovala som doma. Čajíčkovala som v obľúbenej kaviarni a znovu objavila čaro čítania si medzi ľuďmi. A aby som nezabudla, už nie som posledný človek na svete, ktorý nečítal Ferrante. S Geniálnou priateľkou som strávila krásne chvíle…

jazminovy caj salka caju

šálka čaju a dievca

detail kvetov a knih

šálka čaju na okne

meghan daum šálka čaju a ferrante

Október som premenovala na jesenný apríl. Babie leto vystriedalo počasie so štítkom “koniec sveta”, takže som vymenila ľahké prehozy za teplejší kabát a šatku za obľúbený sivý šál.

A veľa som fotila. Detaily prírody, výhľady, domáce idylky a rôzne iné krásy medzi, ktoré patria aj bratislavské západy slnka. Ružovo-modré nebo ma asi nikdy neomrzí.

bratislavská obloha

obloha sky

A aký október ste mali vy? Napíšte mi do komentára, čo všetko ste zažili.

PS: Ak sa vám moje články páčia, poteším sa zdieľaniu alebo lajku na mojej Facebook stránke, či Instagrame.

s láskou

daniela_slavik

You Might Also Like

4 komentáre

 • Reply Gabriela 1. novembra 2017 at 19:15

  Tvoje fotky sú nádherné a vždy také detailné. Kiežby som dokázala s fotoaparátom narábať tak ako ty! Zdá sa, že si mala krásny október. Blahoželám ti k tvojim spoluprácam a ostatným projektom, do ktorých si sa pustila. 🙂

 • Reply Karol Benková 2. novembra 2017 at 21:01

  Nádherné fotky, kéž by se mi takové záběry někdy taky povedly!

 • Reply Gabrielle Crystal RoseBonniee 2. novembra 2017 at 22:54

  Krásny random, milujem tvoje fotografie ♥

 • Reply Casion 3. novembra 2017 at 18:13

  Krásne fotky, veľmi sa mi páčia ako tie vonku z prírody, tak aj tie knižné s čajíčkom 🙂

 • Komentáre

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.