Spolupráca s Flung out of space

Ako na spoluprácu s Flung out of space?

Na svojom lifestyle blogu sa venujem témam ako je minimalizácia odpadu, prírodná kozmetika, minimalizmus alebo úvahovo píšem o živote. Na blogu cielene nepropagujem nič, čo nie je v súlade s mojou filzofiou. Ak ste si prečítali zopár článkov, viete, že si potrpím na kvalitnú prírodnú a netestovanú kozmetiku, že som vegánka a bránim sa nepremysleným nákupom. Ale možno neviete, že rada čítam, namiesto kávy pijem čaj a fotografujem každodennosť.

S ponukou spolupráce ma môžete osloviť na e-mailovej adrese: daniela@flungoutofspace.com alebo na sociálnych sieťach.

Foriem spolupráce môže byť niekoľko:

Barter

Je najčastejšou ponukou spolupráce, ktorú dostávam a v súčasnosti aj najčastejšie odmietanou. Produkt, ktorý nie je v súlade s obsahom môjho blogu, poprípade filozofiou, nemám záujem propagovať. Ale ak má myšlienku a hodí sa ku mne a na môj blog, budem nadšená. V takejto spolupráci rada uvítam voľnosť obsahu a aj formy. 

Možnosť barterovej spolupráce so mnou využili:

Noili beauty

Eppi

Beauty Secret

BioBeauty

Tvoja Kozmetika

Blueberry hill

Modrá púpava

Mobake

Dulcia

Krásna každý deň

sprej v kvetinach

Platená spolupráca

Vďaka tejto forme spolupráce môžem investovať do blogu viac času a tvoriť kvalitnejší obsah. Aj takéto ponuky vždy zvážim a pristupujem k nim v prípade, že súvisia s obsahom, ktorý tvorím, boli by zaujímavé pre mojich čitateľov a sú v súlade s mojou filozofiou.

Takúto možnosť spolupráce využili: 

Kaufland

BioBeauty

Trendhim

Nasledujúce formy spolupráce sa netýkajú konkrétne blogu, ale väčšina z nich ma oslovila prostredníctvom blogu, pretože obsah, ktorý tvorím tu, chceli mať na svojich weboch alebo e-shopoch.

Článok pre vás

Písaním sa živím už niekoľko rokov. Píšem blogy, články, robím copywriting a občas textujem aj weby. V súčasnosti spolupracujem s reklamnou agentúrou a píšem pre slovenský časopis venovaný jedlu, v ktorom mám svoju stálu rubriku o minimalizácii odpadu. Kozmetickú rubriku som niekoľko mesiacov viedla aj pre BioBeauty magazín a možnosť takejto spolupráce využil aj český e-shop Blueberry hill. 

Fotospolupráca

Fotografovanie je mojou veľkou láskou, koníčkom a momentálne aj prácou. Špecializujem sa na lifestyle produktovú fotografiu a jej styling. Nefotím v štúdiu, nepoužívam umelé osvetlenie, namiesto toho rada fotím produkty v ich prirodzenom prostredí. Dlhodobo spolupracujem s e-shopmi a výrobcami prírodnej kozmetiky. Moje fotografie môžete nájsť u Jemnô, BioAromatica, Mymame, Beauty Secret, Bonami alebo u 2sis. 

Affiliate

Na blogu môžete nájsť affiliate odkazy. Je to forma spolupráce, na základe ktorej z vašej objednávky získam párpercentnú čiastku. V súčasnosti takto spolupracujem s Martinusom. Nejde o žiadne vysokú sumy. Takouto formou viem našetriť pár eur, ktoré použijem na kúpu knihy a zasponzorujem si tým ďalší obsah. 

počítač na posteli